Już 2 października zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – otwarcie nowej części naszej Galerii, czyli Park Leszno 2!
Tego dnia czekają na Was aż trzy powody, by odwiedzić nas od pierwszych chwil:
Odkryj znane marki do 60% taniej* w TK Maxx, gdzie znajdziesz aż 6 działów – moda damska, moda męska, produkty dla dzieci, obuwie, akcesoria i produkty dla domu. Nowe dostawy czkają na Ciebie aż kilka razy w tygodniu.
*od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie
Drogeria dm to jedna z największych sieci drogerii w Europie. Ich historia rozpoczęła się w 1973 roku w Niemczech. Drogeria dm stawia na szeroką ofertę produktów – kosmetyki, artykuły higieniczne, perfumy, produkty dla domu i wiele marek własnych.
W ofercie Woolworth znajdują się artykuły codziennego użytku, odzież, akcesoria do domu oraz zabawki, wszystko w atrakcyjnych cenach. Sklepy sieci charakteryzują się przestronnymi wnętrzami i szerokim asortymentem, dostosowanym do potrzeb polskich konsumentów.
Ale… to dopiero początek! Wkrótce zdradzimy więcej szczegółów związanych z otwarciem!
Do zobaczenia 2 października w Parku Leszno 2!